آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

آزمون مجموعه نکات آزمون های آزمایشی دادآفرین 92

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران
آقا بهنام عزیز
این پاسخ نامه مال ازمون 12 نیست
پاسخ ها اشتباهه
لطفا یک بار دیگه مرور بفرمایید
مرسی از نکته سنجیتون،
اشتباها پاسخنامه آزمون 13 اضافه شده بود،
اصلاح شد.

FAEZ

دادپرور ساده
22 می 2013
7
1
110
rasht
سوالاتشو نمیشه گیر آورد؟

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران

mehri.gorbani@.yahoo.com

دادپرور ساده
14 اکتبر 2013
4
0
80
ایران.تهران.
دوستان سلام . ممنون اززحماتی که متحمل می شوید . من فایل صوتی کلاسهای دادآفرین مثل تجارت فرهناکیان ، مدنی شهبازی ، آئین دادرسی کمالوند ، آئین دادرسی کیفری سولانی و جزای سولانی رو لازم دارم اگه هر کدام از دوستان به صورت پک کامل این مجموعه رو داشته باشه با قیمت مناسب می خرم . از مسئول عزیز و زحمتکش سایت هم تشکر می کنم که اگر در آرشیو داشتند ممنون می شم اطلاع دهند .
جهت اطلاع رو ایمیل های azim_malek@yahoo.com و یا mehri.gorbani@yahoo.com می توانید پیغام بزارید اگه شماره تلفن بزارید من باهاتون تماس می گیرم . با تشکر

FAEZ

دادپرور ساده
22 می 2013
7
1
110
rasht

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
دوستان سلام . ممنون اززحماتی که متحمل می شوید . من فایل صوتی کلاسهای دادآفرین مثل تجارت فرهناکیان ، مدنی شهبازی ، آئین دادرسی کمالوند ، آئین دادرسی کیفری سولانی و جزای سولانی رو لازم دارم اگه هر کدام از دوستان به صورت پک کامل این مجموعه رو داشته باشه با قیمت مناسب می خرم . از مسئول عزیز و زحمتکش سایت هم تشکر می کنم که اگر در آرشیو داشتند ممنون می شم اطلاع دهند .
جهت اطلاع رو ایمیل های azim_malek@yahoo.com و یا mehri.gorbani@yahoo.com می توانید پیغام بزارید اگه شماره تلفن بزارید من باهاتون تماس می گیرم . با تشکر

خرید و فروش این موارد حق ما نیست.حق صاحب اثر
بنده تمام فایلهایی که گفتید رو دارم بطور کامل
اما حق و اجازه فروش که اصلا ، حق درج برخیش رو هم فعلا ندارم
هروقت صاحبین اثر اجازه شون رو اعلام کنند، برایگان در بخش اشتراکی درج خواهد شد

(ارسال شده ازطریق نرم افزار اندرویدی تالار : Galaxy-S3)

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
کسی نداره برا ما خصوصی بفرسته؟

جناب فرزانه چند روز پیش سوالات رو یکی از دوستان آماده کرده بودن که درج کنن
اما وقتی موسسه راضی نیست، بنظر شمافرقی بین خصوصی منتشر کردن با درج در سایت هست؟هردو خلاف تمایل صاحب اثره
حتی الامکان سعی میکنیم رضایت عزیزان رو جلب کنیم تا با آسودگی خاطر از موارد استفاده کنید

FAEZ

دادپرور ساده
22 می 2013
7
1
110
rasht
جناب فرزانه چند روز پیش سوالات رو یکی از دوستان آماده کرده بودن که درج کنن
اما وقتی موسسه راضی نیست، بنظر شمافرقی بین خصوصی منتشر کردن با درج در سایت هست؟هردو خلاف تمایل صاحب اثره
حتی الامکان سعی میکنیم رضایت عزیزان رو جلب کنیم تا با آسودگی خاطر از موارد استفاده کنید

اگر اینجوری باشه که موسسه هیچ وقت راضی نمیشه!
اون دوستمون کی بود شاید بشه ازش گرفت؟:sh (118):

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران
سلام دوستان
همونطور که مستحضرید آزمون های موسسه تا آزمون 14 طبقه بندی شده بود با این حساب این آخرین نکته بود که ارسال شد و نهایتا اگر مشکلی نباشه سوالات 3آزمون جامع به امید خدا قرار داده خواهد شد...
مساله مهم اینه که دوستانی که به گونه ای با این نکات پیش اومدن تا به حال باید منابع رو تموم کرده باشن یا حداقل اواخر منابع باشن، در نتیجه بیان مطالبی در رابطه با مدت باقی مونده و راهکار موثر در برابر اون فکر میکنم خالی از لطف نبوده باشه، در همین راستا مطالبی در وبلاگ شخصی قید کردم خواستم به اطلاعتون برسونم که در صورت تمایل نگاهی به مطالب بندازید،شاید مفید باشه؛
وبلاگ حقوقی حقوقخوان

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران
دوستان سوالات آزمون جامع اول اضافه شد؛
قبل از اینکه کلید سوالات رو بخواهید اول واقعا تو شرایط آزمونی این تست ها رو بزنید(بدون اینکه از راهنمایی که ضمیمه فایله استفاده کنید)...
حدوداً دوشنبه سه شنبه کلید سوالات رو میگذارم
در کنارش آمارهای دیگه ای هم ارائه خواهم داد که بتونید خودتون رو تو 1جامعه اماری بزرگتر بادیگران مقایسه کنید،
یادتون باشه واقعا آزمون بدید درصدها و معدلتون رو محاسبه کنید و داشته باشید بالا پایین بودن معدلتون نه نفع کسی و نه به ضرر کسی ، برای اینکه نتیجه مطلوب بگیرید با خودتون روراست باشید، علت اینکه این حرفو میزنم اینه که برخی ها فکر میکنن اگر مثلا معدلشون 8 9 بشه خیلی بد شده و باید خجالت بکشن!!!!
به امید موفقیت

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران
کلید آزمون 15 هم اضافه شد
بعد از محاسبه و بررسی درصد ها و معدلتون،شاید بتونید با توجه به آمار زیر به طور تقریبی سطح خودتون رو شناسایی کنید

تعداد شرکت کننده در آزمون 1263 نفر
میانگین معدل گروه فعال آزمون دهنده 6.19
معدل معیار در این آزمون (از نگاه موسسه) 7.35
معدل رتبه ده= 12.92
معدل رتبه 550= 6.84
معدل رتبه 468= 7.58

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
salam , bebakhshid azmon 15 dadafrin ,soal nadare??????????? ya dare o man nemibinam

خانم غلامی عزیز ، مگر در مراحل قبلی سوال هم درج شده؟!
فعلا موسسه رضایت به نشر سوالات ندارن
بهمین خاطر امکان بازپخششون نیست
و الا دوستان سوالات رو داشتند!
این تاپیک همونطور که بهنام خان اسمش رو انتخاب کردن مربوط به "نکات" هستش و به جز سوالات بقیه موارد تا حد مجاز درج میشه
بازهم اطلاعات تکمیلی رو صبر کنید تا مدیر تاپیک ، بهنام عزیز، تقدیم حضورتون کنن

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران
salam , bebakhshid azmon 15 dadafrin ,soal nadare??????????? ya dare o man nemibinam

سلام
چرا داره، در صف فایل ها از پایین فایل دوم که نامش 15 هست فایل سوالاته که اولش 1سری نکات بیان شده و ادامش سوالات آزمون جامع... و آخرین فایل هم که پاسخنامه سوالاته

سلام خسته نباشید ببخشد خواستم لطف کنید اگه میتونید پاسخنامه ازمونهای جمع بندی 1و2و3 و جامع 1(منظورم سال92 است) بزارید تو سایت چون تو نمونه سوالا بعضی جاها برای پیدا کردن پاسخ گفته برید تو سایت از تو فایل صوتی جوابو بشنوید و سوا از اون بعضی جاها ارجاع داده به قانون ادم باز مردد میمونه و نمیتونه مطمئن شه جواب صحیح کدوم گزینه است

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
سلام
آیا فایلهای صوتی مدنی 5 دکتر شهبازی که خراب بود فایل جدید اصلاح شده آن را در سایت گذاشته اید؟
ممنون

خیر متاسفانه
بنده با سه نفر از عزیزان که این فایل رو داشتن ، صحبت کردم.هرسه همین مورد رو داشتن
اما یک نفر که تنها احتمال هستن که فایل باکیفیت داشته باشن (چون خودشون جداگانه در دوسال ریکورد گرفتن) ، هم رفتن ایتالیا، لذا فعلا دسترسی در این زمینه به ایشون نیست.
اگر بشه سعی میکنم جزوه نوشته شده مدنی پنج ایشون رو فراهم کنم
بعد از درج اطلاع رسانی میشه
(لطفا در تاپیک مناسب پیگیر مسائل مربوط به همون تاپیک بشید!)

• آغازگر گفتمان

beh-nam

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
72
44
450
تهران
سوالات آزمون جامع 16 اضافه شد، 3اطلاعات تکمیلیو پاسخنامه سه شنبه ارائه میشود

كوروش

دادپرور ساده
28 سپتامبر 2013
1
0
60
ايران -مشهد
سلام وعرض ادب
ممنونم از اين امكاناتي كه تو سايت گذاشته ايد
مي خواستم بدونم سئوالات رو از كجا مي تونم پيدا كنم

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
سلام وعرض ادب
ممنونم از اين امكاناتي كه تو سايت گذاشته ايد
مي خواستم بدونم سئوالات رو از كجا مي تونم پيدا كنم

به امید موفقیت
فایلهای این تاپیک رو میتونید از صفحه اول تاپیک ، در پست اول دانلود کنید
از بالای سایت میتونید دکمه صفحه یک رو ببینید

اما در مورد سوالات آزمون های طبقه بندی شده ، باید بگم موسسه رضایت به نشر ندارن.لذا فعلا اینکار رو نمیکنیم.صاحب اثر هستن و تا راضی نباشن نمیتونیم
البته شاید بتونی از خود موسسه بخرید!

بالا