آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

منابع آزمون وکالت

hoghoghimps

دادپرور ساده
29 جولای 2015
2
1
105
34
با سلام خدمت بزرگواران.
خواهش میکنم در مورد منابع آزمون وکالت راهنماییم کنید. به هر سایتی که رجوع میکنم لیست بلند بالایی از کتب ارایه دادن. و بعضی سایت ها هم فقط کتب موسسات رو تبلیغ کردن. و من الان سردرگم شدم.
خواهش میکنم راهنماییم کنید.
متشکرم.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
با سلام خدمت بزرگواران.
خواهش میکنم در مورد منابع آزمون وکالت راهنماییم کنید. به هر سایتی که رجوع میکنم لیست بلند بالایی از کتب ارایه دادن. و بعضی سایت ها هم فقط کتب موسسات رو تبلیغ کردن. و من الان سردرگم شدم.
خواهش میکنم راهنماییم کنید.
متشکرم.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
سلام
متاسفانه همینطور هست که می فرمایید
حتی طی صحبتی که با رتبه های برتر هم شد تقریبا کتب موسسات معرفی شد:
منابع مطالعاتي - ويژه آزمون وكالت (رتبه هاي برتر آزمون وكالت چه منابعي را مطالعه كردند؟)
البته اینکه بخواهیم انکار کنیم که چنین منابعی خوب نیست اشتباه هست. اما اینکه آیا بدون مطالعه این موارد می شود یا خیر، و اگر می شود، کدام منابع بهتر است، جای سوال است که باید بررسی شود.
بنده در این که "می شود" شکی ندارم. اما برای یافتن پاسخ سوال دوم لازم است تا تعداد زیادی از عزیزان نتیجه بررسی های شان را به اشتراک بگذارند. تا به جمع بندی رسید. به صرف یک نظر نمی شود ریسک کرد.

nasser.law

دادپرور ساده
3 آگوست 2015
2
0
75
35
به نظر من مدنی درنظم کنونی دکتر کاتوزیان و تست دکتر شهبازی . ۳جلد بنیادین آ.د.م دکتر شمس و تست اقای کمالوند.جزا هم محشای دکتر گلدوزیان تست دکتر شادی عظیم زاده . اصول فقه هم ابوالحسن محمدی با تست دکتر شهبازی. تجارت هم کتاب دمیرچیلی یا دکتر اسکینی . برای کتاب آ.د.ک هم برای وکالت۹۴ نداریم.

فرستاده شده از HUAWEI G730-U00ِ من با Tapatalk

بالا