آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

درخواست رهن در حقوق انگليس

قموشی

وکیل
دادپرور ساده
26 آوریل 2015
34
21
125
قزوین
باسلام
درصورت امکان اگرمنبع یا هرنوع اطلاعاتی در مورد رهن در حقوق انگلیس(MORTAGE)دارید بنده را راهنمایی کنیدممنون میشوم.

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
املاي دقيق رهن به انگليسي Mortgage هست که گويا غلط املايي در پست اول ديده ميشه.
مواردي بود که پيوست کردم. منبع هر يک نيز ذيلا درج مي گردد:
به لينک اول مراجعه کنيد. در قسمت پاييني صفحه اش لينک هاي مفيدي درج شده است.
البته مطالب مفيد زيادي هست که با يک جستجوي ساده در گوگل به زبان فارسي و انگليسي منابع متعددي يافت مي شود.

فایل های ضمیمه

• 20130318132939-9797-8.pdf
    178.9 KB · نمایش‌ها: 8
  • Mortgages in English law.pdf
    49.5 KB · نمایش‌ها: 12
  • آغازگر گفتمان

قموشی

وکیل
دادپرور ساده
26 آوریل 2015
34
21
125
قزوین
باسلام وتشکر ازپاسخ شما
مواردی را که اشاره کردیدیک مورد راجب دریافت وام برای خرید خانه وزمین است که به نظر با عقد رهن فرق داردیا حداقل یکی از انواع و مدل های عقد رهن در انگلیس باشد و مورد دوم راجب این میباشد که ایا اسناد تجاری را میشود رهن داد یا نه
من در خصوص عقد رهن به معنای خاص سوال داشتم مثلا حقوق و تکالیف راهن و مرتهن شرایط صحت عقد رهن ایا قبض شرط صحت است یا نه
اثارعقد رهن نسبت به اشخاص ثالث در حقوق انگلیس می باشم صرفنظر از اینکه مال مرهونه اسناد تجاری باشد یا هرمال دیگر

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
همانطور که در پاسخ اول عرض شد، چنانچه به مقاله نخست که از ويکيپديا درج کرده بودم مراجعه کنيد (قسمت منابعش که در پايين صفحه اش است اي قسمت لينک هاي مرتبطش) لينک هاي مفيدي درج شده است.
يکي از آن لينک ها: Mortgage law - Wikipedia, the free encyclopedia
(هرچند که در عنوان اين مقاله در ويکيپديا نوشته نشده که مربوط به انگليس است اما از آنجا که مقاله مزبور به اصطلاح از سري مقالات مربوط به سيستم کامن لا برچسب زده شده، اينطور انتظار ميرود که مرتبط با سيستم حاکم بر انگليس نيز باشد)
اميدوارم مفيد واقع شود (شما و سايرين هم چنانچه به مطالب مفيدي رسيديد با بقيه اعضا مي توانيد به اشتراک بگذاريد تا يک تاپيک مفيد در اين زمينه داشته باشيم)

بالا