آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

پرسش و پاسخ چگونه میتوانم جلوی اجرای حکم را بگیرم

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
کاربر عزیزی ، سوالی ارسال کرده بودند به این شرح :
باسلام کشاورزی هستم که به اتهام حمل سلاح(کلت کمری) پس از دفاع و انکار مکرر در دادگاهای استان بلاخره دردادگاه تجدید نظر استان خوزستان به 2سال زندان محکوم شدم بعدا شکات اقرار نمودند که تحت فشار عشایر و سران قبیله مجبور به طرح چنین اتهامی شدند حالا که ایشان اقرار کرده اند که اتهام ایشان تحت فشار بوده و دادگاه نیز اسلحه ای کشف و ضبط نکرده چگونه میتوانم جلوی اجرای حکم را بگیرم و خود را تبرئه کنم ؟
با تشکر لطفا راهنمائی کنید
[PANJERE]
کاربران عزیز، لطفا سوالات خود را ، در انجمن مطرح نمایید. و از ارسال ایمیل خودداری فرمایید[/PANJERE]

• کارمند تارنما

مصطفی عظیمی

تیم مدیریت
گروه مدیریت تالار
1 آوریل 2012
8
7
1,085
تهران
www.loma.ir
کاربر عزیزی ، سوالی ارسال کرده بودند به این شرح :
باسلام کشاورزی هستم که به اتهام حمل سلاح(کلت کمری) پس از دفاع و انکار مکرر در دادگاهای استان بلاخره دردادگاه تجدید نظر استان خوزستان به 2سال زندان محکوم شدم بعدا شکات اقرار نمودند که تحت فشار عشایر و سران قبیله مجبور به طرح چنین اتهامی شدند حالا که ایشان اقرار کرده اند که اتهام ایشان تحت فشار بوده و دادگاه نیز اسلحه ای کشف و ضبط نکرده چگونه میتوانم جلوی اجرای حکم را بگیرم و خود را تبرئه کنم ؟
با تشکر لطفا راهنمائی کنید
[PANJERE]
کاربران عزیز، لطفا سوالات خود را ، در انجمن مطرح نمایید. و از ارسال ایمیل خودداری فرمایید[/PANJERE]

[KADR]با سلام متقابل
مرقوم نفرموده اید که کجا و در چه مرجعی شکات اقرار نموده اند که تحت فشار عشایر و سران قبیله مجبور به طرح چنان اتهامی شده اند. در هر حال با توجه به انکار های مکرر شما و اینکه دادگاه نیز اسلحه ای از شما کشف و ضبط نکرده، اگر چنین اقراری در مرجع صالح قضایی صورت پذیرد، به عنوان دلیل جدید محسوب و به نظر میرسد شما با درخواست اعاده دادرسی بتوانید بی گناهی خود را ثابت نمایید. در صورت پذیرش درخواست اعاده دادرسی شما، اجرای حکم تا تعیین تکلیف نهایی متوقف خواهد شد. خدای دادگر پشتیبانتان !
[/KADR]

بالا