آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

درخواست پایان نامه

سما

دادپرور ساده
20 می 2015
2
3
120
سلام کسی میتونه کمکم کنه پایان نامم تموم بشه فصل 3 و 4 مونده (اجرای خلع ید مال غیر منقول مشاع از منطر قانون ثبت و رویه قضایی)09135437215صفری

amneeat

دادپرور ساده
4 ژوئن 2015
20
6
125
34
سلام علیکم حالا که میشه درخواست نمود می تونید . موضوع پایان نامه در زمینه جزایی که تا حال کار نشده باشه و به روز باشد پیشنهاد بدید ؟

hassan- anvari

دادپرور ساده
8 جولای 2013
16
0
60
ایران - تهران - تهران
سلام علیکم حالا که میشه درخواست نمود می تونید . موضوع پایان نامه در زمینه جزایی که تا حال کار نشده باشه و به روز باشد پیشنهاد بدید ؟
تاثیر سیاست های کشورهای پیشرفته و افسار پسیخته غربی در انتشار و هدایت جرم و جنایت در کشورهای اسیایی و در حال توسعه

eelahee

دادپرور ساده
5 ژوئن 2016
4
0
70
55
سلام .اگه مقاله یامطلبی راجع به جبران خسارت کالاهای تقلبی در حقوق ایران وانگلیس دارین ممنون میشم برام بفرستین

eelahee

دادپرور ساده
5 ژوئن 2016
4
0
70
55
سلام ممنون از لطف تون لطفا ایمیل تون رو چک کنید بهتون ایمیل زدم

eelahee

دادپرور ساده
5 ژوئن 2016
4
0
70
55
سلام ممنون میشم به ایمیلم بفرستین.elahe.jahantigh@gmail.com

صدرا84

دادپرور ساده
15 می 2016
1
0
85
28
با سلام و خسته نباشید ممنون میشم اگه مقاله ای در مورد مسئولیت انتظامی سردفتران و مطالعه تطبیقی آن با کشورهای اروپایی رو در اختیارم بذارید.
با سپاس از شما.

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
با سلام و خسته نباشید ممنون میشم اگه مقاله ای در مورد مسئولیت انتظامی سردفتران و مطالعه تطبیقی آن با کشورهای اروپایی رو در اختیارم بذارید.
با سپاس از شما.
پیشنهاد میکنم در بخش مناسب و با عنوانی مناسب تاپیک بزنید تا بهتر درخواست تون به چشم بیاد.
به شروع کننده این تاپیک هم قبلا عرض کردم این موضوع رو اما مثل همیشه رعایت نکردند. و میبینید که بعد از ماه ها هنوز نتیجه مطلوبی کسب نکردند از این تاپیک.

hassan- anvari

دادپرور ساده
8 جولای 2013
16
0
60
ایران - تهران - تهران
من یک سری مطالب دارم ولی نمیدانم چطور ارسال کنم ..اگر ایمیل دارید براتون ارسال میکنم..h_anvari2001@yahoo.com

hassan- anvari

دادپرور ساده
8 جولای 2013
16
0
60
ایران - تهران - تهران

bmxoy

دادپرور ساده
7 آگوست 2016
1
0
60
35
با سلام
بنده ترم آخر رشته حقوق خصوصی هستم
الان در انتخاب یک موضوع مناسب و جدید موندم اگه کسی آشنایی با رشته ارشد خصوصی داره من رو راهنمای بکنه و یک موضوع ناب و جدید بهم معرفی بکنه .
با تشکر

alihashemian

دادپرور ساده
17 دسامبر 2016
4
0
60
سلام. لطفا در خصوص موضوع توقیف بازداشت و حبس غیرقانونی اگر مطلبی دارید با عرض پوزش ارسال فرمائید . تشکر

بالا