آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

درخواست پاسخ به سوالات

aallii

دادپرور ساده
3 سپتامبر 2015
5
1
75
38
با سلام
من علیرغم مطالعه قانون تجارت هنوز سوالاتی در مورد شرکتهای تضامنی در ذهنم وجود داره
سوال اول در مورد لزوم هیات مدیره در شرکتهای تضامنی است؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

• آغازگر گفتمان

aallii

دادپرور ساده
3 سپتامبر 2015
5
1
75
38
البته اگر فایل صوتی یا منبع دیگری در مورد شرکتها بالاخص شرکتهای تضامنی وجود دارد لطفا معرفی کنید؟؟؟؟

علیرضاعلوی

دادپرور ساده
28 می 2015
96
94
400
فایل های صوتی دکترباقی ک درسایت دادپرور موجود است بسیارکامل ومفیداند باتوجه ب اینکه ایشان،4جلد کتاب دکتراسکینی رو تدریس میکنند وخودشان نیزازشاگردان دکتراسکینی بوده اند

واپسین ویرایش:

hassan- anvari

دادپرور ساده
8 جولای 2013
16
0
60
ایران - تهران - تهران
فایل های صوتی دکترباقی ک درسایت دادپرور موجود است بسیارکامل ومفیداند باتوجه ب اینکه ایشان،4جلد کتاب دکتراسکینی رو تدریس میکنند وخودشان نیزازشاگردان دکتراسکینی بوده اند

سلام و سپاس ادرس فایل صوتی ؟ کجا بردارمش ؟

بدرود

Farzaneh-Kamran

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
167
417
1,465
اصفهان

Moji

دادپرور ساده
7 اکتبر 2016
2
0
60
38
با سلام و عرض ادب
لطفا من رو راهنمایی کنید درحقوق مدنی توی این مدت باقی مانده تا وکالت 95 چه برنامه ای داشته باشم. به مواد مسلط هستم و حتی نکات نظم ولی قدرت تحلیلم در مدنی ضعیف هست . ممنون. مجتبی هستم.

Farzaneh-Kamran

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
167
417
1,465
اصفهان
سلام، به نظرم کتاب های دکتر کاتوزیان رو بخونید. البته شما به یک ماه نمیتونید ضعف تحلیلیتون رو برطرف کنید. اما میتونید بهبود بدید .. به نظرم فعلا روی موفقیت در آزمون وکالت تمرکز کنید و بعد از آزمون به سراغ کتاب ها برید. هرچه بیشتر کتاب بخونید مسلما کمک بیشتری بهتون میشه

hassan- anvari

دادپرور ساده
8 جولای 2013
16
0
60
ایران - تهران - تهران
سلام، به نظرم کتاب های دکتر کاتوزیان رو بخونید. البته شما به یک ماه نمیتونید ضعف تحلیلیتون رو برطرف کنید. اما میتونید بهبود بدید .. به نظرم فعلا روی موفقیت در آزمون وکالت تمرکز کنید و بعد از آزمون به سراغ کتاب ها برید. هرچه بیشتر کتاب بخونید مسلما کمک بیشتری بهتون میشه
سلام ..وقت بخیر ممنونم لطف کردید..آرزوی موفقیت برای شما.

بالا