آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

وکالت وجزا

yousef

دادپرور ساده
16 دسامبر 2012
6
1
105
تهران
سلام خواهش میکنم درفرصت باقی مانده تاازمون وکالت مطالبی در رابطه جزا ریکورد یا جزوه ی دراشتراک قراردهید.تشکراززحمات بی منت شما.

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
سلام خواهش میکنم درفرصت باقی مانده تاازمون وکالت مطالبی در رابطه جزا ریکورد یا جزوه ی دراشتراک قراردهید.تشکراززحمات بی منت شما.
سلام
پیگیر هستیم.اما چون تازه این قانون جایگزین شده و تدریس ها محدود هستن ، معمولا صاحبین آثار تمایلی به درج رایگان آثارشون در سایت ها ندارند
بازهم سعی میکنیم صحبتی با برخی عزیزان داشته باشیم

*nikoo*

دادپرور ساده
29 نوامبر 2014
2
1
100
با سلام
دوستانی که آزمون وکالت 93 رو دادن و حالا می خوان محاسبه کنن که چند تا سوال رو درست یا غلط زدن میتونن پاسخنامه ها رو در لینک زیر ببینن:

media.nikoo.ir/tnovin/azmoon1393_new.zip

واپسین ویرایش بدست یکی از سرپرستان:

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
با سلام
دوستانی که آزمون وکالت 93 رو دادن و حالا می خوان محاسبه کنن که چند تا سوال رو درست یا غلط زدن میتونن پاسخنامه ها رو در لینک زیر ببینن:

media.nikoo.ir/tnovin/azmoon1393_new.zip

کارگاه تحلیل این آزمون
ممنون. البته سوال و پاسخ تشريحي در اينجا هم درج شده بود (البته تحليل خير- كه جاي قدرداني دارد):
سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون وکالت 93 | تالارگفتمان دادپرور

واپسین ویرایش:

*nikoo*

دادپرور ساده
29 نوامبر 2014
2
1
100
سلام آقای عزیزی برای پیوست کردن فایل باید فایلمو آپلود کنم ؟ یا راه دیگه ای شما تو فروم تون دارید؟
راهنمایی کنید

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
سلام آقای عزیزی برای پیوست کردن فایل باید فایلمو آپلود کنم ؟ یا راه دیگه ای شما تو فروم تون دارید؟
راهنمایی کنید
اگر در تالار مدنظرتون هست، زیر ادینور دکمه ای برای آپلود فایل هست که راحت میتونید آپلود کنید در پیوست پست تون

بالا