آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

درخواست فایل صوتی آ.د.م

وجدان

دادپرور ساده
25 آگوست 2013
16
5
90
تهران
سلام دوستان اگه محبت کنید فایل صوتی آیین دادرسی مدنی رو اگه داشتید برا دانلود بزارین.تشکر

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
لطفا ریکورد ادم مال دکتر خجسته رو لطفا بذارید اگه میشه فقط زود تر چون دیگه زمانی بافی نمانده خییلیییییییممممنونننن
توضیحات در پست قبلی تون که دقایقی پیش ارسال کردید درج شد
در یک پست پیگیر باشید که بخاطر نظم بیشتر ، سرعت رسیدگی بالاتر شه

Hamid_Moshtagh

دادپرور ساده
12 دسامبر 2013
13
27
190
بروجرد
سلام
البته.بفرمایید.بوزدی موارد خاصی هم برای اعضای اشتراک در بخش اشتراکی درج خواهد شد.درنظرسنجی ها شرکت کنید.
کلیک کنید:
{ ریکورد "صدای کلاس ها" } فایل صوتی آیین دادرسی مدنی استاد محبی نیا
آقای عظیمی شما خیلی لطف دارید, میشه محبت کنید بگید حدودا چند وقت دیگه ریکورد های جدید میزارید؟ اخه خیلی وقته میگید به زودی :(

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
آقای عظیمی شما خیلی لطف دارید, میشه محبت کنید بگید حدودا چند وقت دیگه ریکورد های جدید میزارید؟ اخه خیلی وقته میگید به زودی :(
خودم هم دیگه خسته شدم کمی انقدر هی گفتم چتد روز دیگه...!
امروز هم جلسه داشتیم و بخش آزمون گیر نرم افزار کمی کاررو سخت کرده.ولی قرار شد سریعا کامل شه. بیش از 12 نفر مشغول برنامه نویسی هستن
یک سری ریکورد جدید هم گفتم بفرستن.مثل ریکوردهای امسال دکتر شهبازی و دکتر خجسته و ...

Hamid_Moshtagh

دادپرور ساده
12 دسامبر 2013
13
27
190
بروجرد
خودم هم دیگه خسته شدم کمی انقدر هی گفتم چتد روز دیگه...!
امروز هم جلسه داشتیم و بخش آزمون گیر نرم افزار کمی کاررو سخت کرده.ولی قرار شد سریعا کامل شه. بیش از 12 نفر مشغول برنامه نویسی هستن
یک سری ریکورد جدید هم گفتم بفرستن.مثل ریکوردهای امسال دکتر شهبازی و دکتر خجسته و ...
واقعا سپاسگذارم اقای عظیمی, باور کنید تنها سایت حقوقی که فعالیت دارم سایت شماست چون فقط به این نحو میتونم سپاسگذار الطاف شما باشم
پس ما منتظر ریکوردهای جدید اساتید هستیم, با ارزوی موفقیت برای تمامی اعضای دادپرور

محمد باقر یوسفی

دادپرور ساده
10 مارس 2014
7
7
140
چهار محال
درود برشما جناب عظیمی اول تبریک می گویم بابت ثبت دادپرور بعد هم ما بی صبرانه منتظر فایل های جدید هستیم به نظرتون چه موقعه گذاشته میشود ممنون اگه جوابم بدهید

بالا