آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

نگارک ابزار

جزوه خلاصه کتب تجارت دکتر اسکینی 2015-10-20

مجوز برای دانلود ندارید

Farzaneh-Kamran

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
167
417
1,465
اصفهان
یک محصول جدید در بخش داد وستد درج شد:

خلاصه کتب تجارت دکتر اسکینی - جمع بندی مباحث پنج جلد کتب تجارت دکتر ربیعا اسکینی در 156 صفحه

منبع درس(تجارت 1): کتاب حقوق تجارت 1 (کليات، معاملات تجاری، تجار و سازماندهی فعاليت تجاری.دکتر ربيعا اسکينی انتشارات سمت

منبع درس(تجارت 2 ): کتاب حقوق تجارت – شرکتهای تجاری جلد اول و دوم نوشته دکتر ربیعا اسکینی انتشارات سمت

منبع درس (تجارت 3 ): حقوق تجارت ( برات ، سفته ، قبض انبار ، اسناد در وجه حامل و چك ) دکتر ربيعا اسكيني – انتشارات سمت.

منبع درس (تجارت 4 ) : کتاب حقوق تجارت، ورشكستگي و تصفيه امور ورشكسته نوشته دکتر ربيعا اسكيني انتشارات سمت.

درمورد این محصول بیشتر بدانید...

تیر

دادپرور ساده
26 اکتبر 2015
1
0
60
54
سلام خانم کامران چه کسی این کتاب تجارت اسکینی رو خلاصه کرد؟

بابایی

دادپرور ساده
15 آگوست 2016
3
1
75
41
سلام وقتتان بخیر
با مطالعه این جزوه و شنیدن صوت تدریس استاد میشه مطلب را متوجه شد یا حتماً باید اصل کتاب در دسترس باشد. (منظورم در مقام خواندن و شنیدن و فهمیدن است.)
خیلی ممنون

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
سلام وقتتان بخیر
با مطالعه این جزوه و شنیدن صوت تدریس استاد میشه مطلب را متوجه شد یا حتماً باید اصل کتاب در دسترس باشد. (منظورم در مقام خواندن و شنیدن و فهمیدن است.)
خیلی ممنون
این موضوع کاملا نسبی هست. هرشخصی یکی از راه ها رو بهتر متوجه میشه.
اما خود من به شخصه با فایلهای صوتی و تصویری خوی خوبه میگیرم و خوب متوجه میشم. (البته هرچیزی جای خودش را داره. کتاب جای خود. فایل هم جای خود. اما بنظر من در مورد این کتب که بحثش هست فکر نکنم اگر کتب را نخوانید چیز خاصی را از دست بدید!)
اگر نیاز به فایل صوتی این کتب دارید میتونید از مرکز رسانه ها دسترسی داشته باشید: مركز رسانه هاي حقوقي

بابایی

دادپرور ساده
15 آگوست 2016
3
1
75
41
خیلی ممنون از پاسخگویی شما
از مرکز رسانه شما استفاده کافی را بردم البته با توجه به اینکه لینک دانلود را قرار نداده اید به نظرم خیلی خوب میشد فایل ها را به صورت فشرده (rar یا zip) برای دسترسی سریع تر قرار می دادید.
در کل بدون اغراق عرض می کنم خیلی عالی بود و جای تشکر دارد.

بالا