آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

درخواست خرید فایل صوتی دادافرین

khoze

دادپرور ساده
1 آوریل 2012
7
14
270
قزوین
samanians.blogfa.com
فایل صوتی مدنی (البته کلاس های دادآفرین نه تدریس دانشگاه ) در خود موسسه دادآفرین به فروش می رسد ! ! ! ولی سایر دروس رو بعید می دونم داشته باشن .
البته توصیه می کنم فایل صوتی تدریس دکتر شهبازی در دانشگاه رو که در همین سایت ارائه شده تهیه کنید چون به شکل جامع تری به مسائل پرداخته . در مورد سایر دروس هم در صورت موافقت اساتید و موسسه ، مسئولین سایت به تدریج در همین سایت قرار خواهند داد .:sh (108):

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
دوستان من این چند روز وقت نمیکنم بیام
به درخواست برخی دوستان اومدم پاسخ این چند تاپیک رو بدم
فایلهای صوتی موسسات در دسترس هستش
و هرمورد پس از کسب اجازه از صاحب اثر درج میشه
مثل درس اصول دکتر شهبازی و مدنی ایشون که بطور کامل درج شده
همه کلاس های موسسات هم موجوده
که همونطور که عرض کردم بعد از کسب اجازه در بخش اشتراکی برایگان درج خواهد شد

(ارسال شده ازطریق نرم افزار اندرویدی تالار : Galaxy-S3)

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
فایل صوتی مدنی (کلاس های دادآفرین ) در خود موسسه دادآفرین هست ولی سایر دروس رو بعید می دونم داشته باشه .
البته توصیه می کنم فایل صوتی تدریس دکتر شهبازی در دانشگاه رو که در همین سایت ارائه شده تهیه کنید چون به شکل جامع تری به مسائل پرداخته . در مورد سایر دروس هم در صورت موافقت اساتید و موسسه ، مسئولین سایت به تدریج در همین سایت قرار خواهند داد .:sh (108):

ممنون از پاسخگویی کامل و بموقع

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
من هم مایل به خریدفایلهای صوتی دادافرین هستم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

عرض کردم که ، ما حق فروش آثار دیگرون رو نداریم.
اما بزودی (بعید میدونم به آزمون امسال برسه) یک سری فایلهای خاص که همه دنبالش هستن باکیفیت اصلی در بخش اشتراکی به رایگان و بارضایت صاحب اثر درج خواهد شد
(شما هم الان یک سری موارد اساسی رو از بخش اشتراکی دانلود کنید)
هروقت خبر خاصی بشه اطلاع رسانی میکنیم

سارا20

دادپرور ساده
17 آگوست 2015
2
2
100
49
سلام
لطف میکنید فایل آیین دادرسی مدنی کمالوند
با جزا عمومی واختصاصی شادی عظیم زاده با تجارت فرحناکیان رو تو سایت قرار بدین؟همیشه میام سایتتون رو چک میکنم لطفا زودتر تو سایت قرار بدین خیلی به این فایل ها نیاز دارم.سپاس

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
سلام
لطف میکنید فایل آیین دادرسی مدنی کمالوند
با جزا عمومی واختصاصی شادی عظیم زاده با تجارت فرحناکیان رو تو سایت قرار بدین؟همیشه میام سایتتون رو چک میکنم لطفا زودتر تو سایت قرار بدین خیلی به این فایل ها نیاز دارم.سپاس
همانطور که در جریان تغییرات سال پیش دادآفرین هستید، فایلهایی که از دادآفرین سابق و اساتید اصلیش باقی مانده و ارسال شده بزودی درج خواهند شد
اما هنوز پیامی مبنی بر جواز نشر فایل های دادآفرین جدید برای ما ارسال نشده
(بزودی مرکز رسانه ها با تعداد زیادی فایل صوتی و تصویری حقوقی بروز خواهد شد. و به ترتیب سیستم آزمون و بعد بخش قوانین. و سپس بخش داد و ستد)

بالا