آخرین ارسال‌ها

خوش آمدید

اگر شناسه کاربری دارید، خواهشمندیم وارد شوید، اما اگر تاکنون شناسه ای نساخته اید، برایگان به خانواده +۲۰ هزار نفری دادپرور بپیوندید.

درخواست برنامه ریزی وکالت 95

mozhdeh63

دادپرور ساده
19 آوریل 2015
3
0
85
61
با سلام خدمت دادپروری های عزیز
من حدود سه سال هست که از فارغ التحصیلیم میگذره و قصد شرکت در آزمون وکالت 95دارم، با توجه به اینکه شرایط کلاس رفتن ندارم و وقتم روزانه کاملا آزاد هست چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید؟
من ارشد حقوق جزا و جرمشناسی هستم ،اصولم تقریبا متوسط رو به بالاست و مدنی و آدم و تجارت ضعیفم.
فایلهای دکتر شهبازی رو دارم اما از قوانین خاص و آرا وحدت رویه اطلاعی ندارم.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
  • آغازگر گفتمان

mozhdeh63

دادپرور ساده
19 آوریل 2015
3
0
85
61
بله ممنونم از راهنماییتون اون تاپیک رو مطالعه کردم ،الان سوالم این هست که با کتابهای مرجع شروع کنم احیانا وقت کم نمیارم؟ پیشنهادتون در مورد تعداد دروس درهر روز چی هست؟یک درس روزی هشت ساعت یا دو درس؟
و اینکه انتشارات کتاب اصول آقای قافی کجاست من پیدا نکردم
و اینکه فایل صوتی آدم که اینجا موجود هست برای من که پایه ام ضعیفه مناسب هست؟
ممنونم از راهنماییتون

حامد عظیمی

مدیر کل سایت
تیم مدیریت
مدیرعامل دادپرور
1 آوریل 2012
782
484
20,100
32
کرج
hamedazimi.me
با کتابهای مرجع شروع کنم احیانا وقت کم نمیارم؟
اگر قصد جدي داريد و وقت کافي در روز هم داريد، منابع مرجعي که معرفي کردند را خواهيد خوند. يعني بعيد هست وقت کم بياريد.
فقط بايد جدي باشيد و کم نياريد.
پیشنهادتون در مورد تعداد دروس درهر روز چی هست؟یک درس روزی هشت ساعت یا دو درس؟
من شخصا روزي يک درس را اصلا پيشنهاد نميکنم. نظر شخصي من روزي 2 درس هست. بيش از 2 درس را هم هيچوقت توصيه نکردم (مگر زماني که برخي يک درس را هرروز در برنامه دارند. مثل ارشدي ها که تصميم مي گيرند حتما هر روز حداقل يک ساعت يا بيشتر زبان بخوانند. در نتيجه در طول روز هم 2 درس ديگر مي خوانند. که مجموعا مي شود 3 درس)
اين دو درس در روز خواندن چيزي بود که در صحبت هام با چندين رتبه برتر هم در زماني که خودم داوطلب بودم و هم الان که بخاطر دادپروران بعضا اينکار را مي کنم شنيدم.
روزي بيش از 2 درس باعث پايين آمدن تمرکز روي مطالعه دروس مي شود. روزي يک درس هم باعث خستگي ذهن و کاهش بازدهي مثبت
و اینکه انتشارات کتاب اصول آقای قافی کجاست من پیدا نکردم
ناشر: سازمان مطالعه و تدوين کتب علوم انساني دانشگاه ها (سمت)، مرکز تحقيق و توسعه علوم انساني
و اینکه فایل صوتی آدم که اینجا موجود هست برای من که پایه ام ضعیفه مناسب هست؟
قبلا ريکوردهاي آيين دادرسي درج شده. مرکز رسانه هاي را جستجو کنيد.
اما بزودي سه بسته کامل آيين دادرسي مدني درج خواهد شد (تدريس خط به خط سه جلد پيشرفته آيين دادرسي مدني دکترشمس توسط آقاي باغي)

بالا